Home Jak nakupovat

Jak nakupovat oblečení

PŘESNÉ VELIKOSTI ODĚVŮ

Klasické označení velikostí na S, M, L atd. není přesné. M od jedné značky nemusí odpovídat M od druhé značky a i stejná značka může mít různé velikosti v různých kolekcích. Proto pro vás všechny věci, které si u nás můžete koupit, přesně přeměřujeme.

Na stránkách jednotlivých produktů najdete vedle výběru velikosti i odkaz PŘESNÉ VELIKOSTI, pod kterým se vám zobrazí tabulka s přesnými velikostmi dané věci a s obrázkem, kde je znázorněno, co která míra představuje. Stačí si vzít vlastní věc, o které víte, že vám padne, a změřit si vzdálenosti od švu ke švu (míry představují šířku/výšku, ne obvod..) http://canadianviagras.com/pill/levitra-canada/. Pak už stačí porovnat je s údaji věci, o kterou máte zájem.

VÝBĚR VELIKOSTI VÝROBKU

Po prvním vyprání se výrobek sráží. Tolerance je 3-4%. Proto, když oblečení kupujete, myslete na to, že se zboží mírně srazí.

BARVY

I přes veškerou snahu ukazovat barvy co nejvěrněji, se mohou objevit odchylky v závislosti na kvalitě a rozlišení monitoru. Proto nemůžeme garantovat barevnost, tak jak je zobrazena na obrazovce.